Pobierowo | Na sprzedaż dom z basenem nad morzem


Wyjątkowa nieruchomość z krytym basenem, położona nad morzem, w Pobierowie.
Posiadłość znajduje się w otoczeniu sosnowego lasu i jest idealnym miejscem do zamieszkania przez osoby, pragnące uciec od miejscowego zgiełku, ceniące ciszę i spokój. To miejsce, gdzie zachowuje się anonimowość, a rano budzi śpiew ptaków i szum morza.
Nieruchomość o powierzchni użytkowej 487mkw, położona jest na działce liczącej 1369mkw. Budynek został wybudowany z wielką starannością, z wysokiej jakości materiałów i zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami.

Parter domu obejmuje dwa apartamenty z osobnymi wejściami połączone basenem z "gwieździstym niebem". Wejście do basenu z łazienek obu apartamentów. Na pierwszym piętrze znajdują się dwa dwupokojowe i dwa jednopokojowe apartamenty z osobnymi wejściami i dużymi balkonami. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje również niezagospodarowane poddasze oraz piwnica z dwoma pomieszczeniami gospodarczymi, gabinetem z wc, pokojem z łazienką, kotłownią, pralnią, salą fitness, sauną.

Prezentowana nieruchomość to doskonała lokata kapitału. Budynek może pełnić funkcję luksusowej prywatnej posiadłości, lub pensjonatu. Obiekt posiada uznaną na rynku markę i stałych klientów. W 2010 roku posiadłość otrzymała tytuł "Perła Bałtyku", jako najlepszy pensjonat.

Płynność i piękno linii architektury budynku oraz nowoczesny pałacowy styl, czynią nieruchomość prestiżową i niepowtarzalną. Na uwagę zasługuje również lokalizacja domu, do piaszczystej, czystej plaży jest zaledwie 150 metrów.

Fot. Posiadłość Pobierowo.