Na sprzedaż | Neorenesansowy Pałac pod Warszawą


Niewiele jest tak kobiecych, pełnych wdzięku budowli w Polsce. Starannie odrestaurowany Pałac w stylu francuskim z miłosną historią w tle może być prywatną rezydencją lub funkcjonować jako butikowy hotel. 


Pałac Chojnata

Neorenesansowy Pałac Chojnata ma 171 lat i zbudowany został na obrzeżach Mazowsza według pomysłu architektonicznego Henryka Marconiego.

Nieruchomość należy do prywatnego właściciela, który pod kontrolą konserwatora zabytków przeprowadził gruntowną renowację. W 2005 roku obiekt otrzymał tytuł najlepiej odbudowanego zabytku w Polsce. 

W skład posiadłości wchodzi budynek pałacowy z 1873 roku, Willa Parkowa oraz Park w stylu angielskim o powierzchni 6,78 ha, porośnięty starodrzewem.

Powierzchnia Pałacu przekracza 2 120m2. Jest w nim 19 pokoi z łazienkami, 4 przestronne apartamenty, sala balowa, sala kominkowa, recepcja, restauracja pałacowa z zapleczem kuchennym.

Willa Parkowa stanowi dopełnienie Pałacu. Stylowy dom w stylu prowansalskim obejmuje 10 pokoi i dwie sale. Dom może pełnić funkcję willi gościnnej lub zostać przeznaczony na instytut kosmetyczny.

Pałac jest otoczony parkiem o powierzchni 5 hektarów, stawem i malowniczą łąką. Drzewa mają 150 lat i wyglądają magicznie o każdej porze, szczególne wrażenie robi aleja grabowo - lipowa.

Na obrzeżach parku znajdują się 2 hektary uzbrojonego terenu, który można przeznaczyć na rozbudowę infrastruktury, pole golfowe, stajnie.

To czarujące miejsce zostało wystawione na sprzedaż. Zainteresowanego Inwestora zapraszam serdecznie do kontaktu pod numerem 502 600 759.