Na sprzedaż | Neorenesansowy Pałac pod Warszawą

Pałac Chojnata

Niewiele jest tak kobiecych, pełnych wdzięku budowli w Polsce.

Starannie odrestaurowany Pałac w stylu francuskim z miłosną historią w tle może być prywatną rezydencją lub funkcjonować jako butikowy hotel. 

Neorenesansowy Pałac Chojnata ma 171 lat i zbudowany został na obrzeżach Mazowsza według pomysłu architektonicznego Henryka Marconiego.

Nieruchomość należy do prywatnego właściciela, który pod kontrolą konserwatora zabytków przeprowadził gruntowną renowację. W 2005 roku obiekt otrzymał tytuł najlepiej odbudowanego zabytku w Polsce. 

W skład posiadłości wchodzi budynek pałacowy z 1873 roku, Willa Parkowa oraz Park w stylu angielskim o powierzchni 6,78 ha, porośnięty starodrzewem.

Powierzchnia Pałacu przekracza 2 120m2. Jest w nim 19 pokoi z łazienkami, 4 przestronne apartamenty, sala balowa, sala kominkowa, recepcja, restauracja pałacowa z zapleczem kuchennym.


Willa Parkowa stanowi dopełnienie Pałacu. Stylowy dom w stylu prowansalskim obejmuje 10 pokoi i dwie sale. Dom może pełnić funkcję willi gościnnej lub zostać przeznaczony na instytut kosmetyczny.

Pałac jest otoczony parkiem o powierzchni 5 hektarów, stawem i malowniczą łąką. Drzewa mają 150 lat i wyglądają magicznie o każdej porze, szczególne wrażenie robi aleja grabowo - lipowa.


Na obrzeżach parku znajdują się 2 hektary uzbrojonego terenu, który można przeznaczyć na rozbudowę infrastruktury, pole golfowe, stajnie.

To czarujące miejsce zostało wystawione na sprzedaż. Zainteresowanego Inwestora zapraszam serdecznie do kontaktu pod numerem 502 600 759.

Popularne posty