mat. Noble House Yacht
Luksusowy Noble House Yacht został stworzony, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Twórcy maszyny zadbali o jej doskonałe warunki techniczne, estetyczne i funkcjonalne. Jacht ma kusić elegancją, luksusem i komfortem. Wnętrza Noble House Yacht zostały zaprojektowane przez Francois'a Zuretti.
Noble House Yacht oferuje nowoczesne i stylowe kabiny z łazienkami. Apartamenty wykończono przy zastosowaniu najdroższych materiałów z dbałością o każdy szczegół. Goście mają możliwość korzystania z m.in. z jacuzzi i siłowni. Przestronny bar główny ma dostarczać gościom wieczornej rozrywki przy dźwiękach pianina.


mat. Noble House Yacht
Jacht posiada w pełni klimatyzowane łodzie rybackie, dzięki którym goście mogą cieszyć się przygodą rybackiego życia. Noble House posiada mobilne stacje benzynowe, nie trzeba więc martwić się o zapas paliwa. Na pokładzie do dyspozycji są również zawodowi rybacy.

Na pokładzie jest certyfikowany instruktor nurkowania. Podczas podróży zobaczysz nie tylko najlepsze miejsca do nurkowania, ale masz okazję zrobić również w tym czasie certyfikat w tym zakresie.


mat. Noble House Yacht
__________________________________
Noble House redefiniuje relaksującą 
rozrywkę na morzu:
weź kąpiel w jacuzzi, 
wybierz się na przejażdżkę SEABOB
lub poćwicz na siłowni ...
___________________________

mat. Noble House Yacht

mat. Noble House Yacht

Piękne, stylowe, luksusowe ...

według twórców projektu Noble House Yacht zaprojektowano, aby stworzyć oazę spokoju i wolności.
Oprócz piękna samego jachtu warto podkreślić również profesjonalny zespół załogi dbającej o komfortowy wypoczynek gości.

mat.Noble House Yacht

Jacht wybudowano w 2005r.

Zainteresowanych odsyłam na stronę NobleHouseYacht a chcących dokonać rezerwacji - bezpośrednio do kapitana Steve'a McDonald: captain@mynoblehouse.com