Styl Ivory, Silver czy Gold. Stylowe wzornictwo, nowoczesny design a może klasyczne rzemiosło.
Producenci często wspierani przez znane nazwiska i światowych projektantów, oferują różnorodne akcesoria łazienkowe. Oferta jest szeroka, jedyny problem, to co wybrać, bo ograniczać może tylko styl łazienki i kwestia gustu.  Oto kilka propozycji ekskluzywnych akcesoriów łazienkowych.

Labrazel Luxury Bath Accesories:

Milo Black
kunszt i precyzja, polerowane akcesoria skrupulatnie wykonane. Idealnie ścięte narożniki, dopracowane detale i nieskazitelny połysk. Zachwyca głęboka czerń z błyszczącą lustrzaną powierzchnią.


Numi Gold
eleganckie akcesoria pokryte złotem. Wykonane z drewna i posiadające charakterystyczne narożniki. Blask złota wspaniale kontrastuje z czarnym wykończeniem. Trwały lakier zabezpiecza oraz nadaje lśniący połysk.


Sofia
kolekcja w barokowym stylu z charakterystycznymi dekoracyjnymi nóżkami. Wykonana z cyny przypomina zabytkowy zestaw do herbaty.


Ekskluzywna mydelniczka z kolekcji Obsidienne Cristal et Bronze ParisKolekcja Le Bain Black Accessories firmy Kassatex
to jedna z najlepiej sprzedających się serii tej amerykańskiej firmy. Kolekcja inspirowana Francją, utrzymana jest w tonacji czerni i złota, wykonana z porcelany i wzbogacona złotymi akcentami (np. dozownik na mydło w płynie).


Baccarat dla THG Paris
Kolekcja Petale de Cristal to efekt współpracy Baccarat z THG Paris. Nie trudno się domyśleć jaki może być efekt sojuszu prestiżowego producenta kryształu i renomowanej firmy THG Paris.
Kolekcja zawiera śmiałe akcesoria w charakterystycznym dla Baccarat głębokim czerwonym kolorze, niebieskim i czarnym. Niektóre elementy są również z czystego złota lub chromowane. 
Jak głosi Baccarat transparentność i kolor są najważniejszymi cechami kryształu a czerwony uznawany jest za najwspanialszy z kolorowych kryształów na świecie. 
Wyrafinowana kolekcja Petale de Cristal to czerwony świat alchemii i wzniosłe kształty. THG Paris słynie z ciekawych kolaboracji, dzięki którym wprowadza na rynek oryginalne kolekcje.