privateislandsmag
Dubaj, Bahamy, Polinezja Francuska, Fiji - zobacz gdzie i w jakie luksusowe wyspy inwestują światowi celebryci.


Johnny Deep - Little Halls Pond Cay, Bahamas


privateislandsmagJohnny Deep podczas kręcenia filmu "Piraci z Karaibów" tak bardzo pokochał Bahamy, że postanowił kupić jedną z tropikalnych wysp.Mel Gibson - Mago Island, Fiji


privateislandsmag
Idylliczne, tropikalne wyspy Fidżi od dawna uchodzą wśród celebrytów za upragnione miejsce do wypoczynku. Jedną z największych wysp na południowym Pacyfiku zakupił Mel Gibson. Na wyspie znajduje się tylko dom należący do aktora.


David Copperfield - Musha Cay, Bahamas


privateislandsmag

Co takiego mają Bahamy w sobie, że tak usilnie pragną je mieć gwiazdy ... Według znanego iluzjonisty Davida Copperfielda leniuchowanie na tropikalnej wyspie pomaga cofnąć czas i zachować młodość.
Wyspa Musha Cay, będąca własnością magika, to wytworny ośrodek wczasowy, uważany za jeden z najbardziej luksusowych kurortów na świecie.


Eddie Murphy - Cay Kogut, Bahamas


privateislandsmag
W towarzystwie właścicieli prywatnych wysp nie może zabraknąć słynnego komika, jednego z najlepiej zarabiających aktorów Eddiego Murphy.


Leonardo DiCaprio - Blackadore Cay, Belize

Niewielka wyspa, ale wypełniona nieskazitelnymi plażami i drzewami kokosowymi. Słynny aktor planuje w przyszłości przekształcić obecnie dziewiczy teren, w ekologiczny ekskluzywny kurort we współpracy ze znaną siecią hoteli.


Michael Schumacher - Dubaj


privateislandsmag

Mistrz świata Formuły 1 otrzymał od premiera Zjednoczonych Emiratów Arabskich niebanalny prezent - prywatną sztuczną wyspę u wybrzeży Dubaju. Wyspa o wartości około 7 mln dolarów podobno została przekazana Schumacherowi jako prezent na emeryturę.