4-gwiazdkowy hotel Sozo Hotel odkrywa wspaniały świat minimalistycznego tajemniczego luksusu. Miejsce łączy w sobie historię i nowoczesność, design i tajemniczą przeszłość. Jest symbolem w świecie sztuki i wzornictwa.
Koncepcja hotelu opiera się na połączeniu komfortu i minimalizmu. Atmosfera inspirowana filozofią Zen, zaproszenie do bańki pełnej dobrych wibracji i poczucia bycia uprzywilejowanym gościem.
Zachowana oryginalna architektura a wnętrze wypełnione dziełami wybitnych współczesnych twórców.

Re- energetyczny staje się sztuką


Jest recepcja i bar. Zakrystia i nawy zostały przeprojektowane, aby pomieścić 28 stylowych pokoi. Do tego dwie sale konferencyjne w kaplicy - idylliczna sceneria na seminarium.

Pod łukami, na wysokości 17 metrów wdziera się światło poprzez kolorowe witraże.


Część mebli została zaprojektowana specjalnie dla Sozo Hotel (Philippe Starck, Ron Aarad, Verner Pantom, Pierre Paulin, Charles Eames, Ingo Mauer).
24 godzinny serwis concierge, recepcja, sala śniadaniowa, business corner, lounge bar, dwie sale konferencyjne w skrzydłach kaplicy, bezpłatny Wi-Fi, zabezpieczony dostęp do hotelu, zamknięty o strzeżony parking.

Pokusa - doświadczenie i uwodzenie !Sozo Hotel znajduje się w miejscowości Nantes, historycznej stolicy Bretanii, w zachodniej Francji. W pobliżu hotelu dworzec kolejowy, ogród botaniczny, Zamek Książąt Bretani, katedra, teatr.
www.sozohotel.fr