Bistro Publique znajduje się na jednym z najbardziej ekscytujących tętniących życiem placów Hagi. Restaurację zaprojektował jeden z moich ulubionych projektantów Robert Kolenik, który słynie ze stylu 'Eco Chic'. Restauratorom zależało na uzyskaniu stylowego wnętrza nawiązującego do klasycznego francuskiego bistro.

Przewodnią zasadą projektu stał się ciepły kolor miedzi. To ona stanowi podstawę dla palety kolorów zastosowanych w całym wnętrzu i jest również spójna z ogólnym stylem budynku. Stwarza to poczucie spokoju i jedności w projekcie.


Ciepły blask czerwonej miedzi pojawia się także w otwartej kuchni, przypominającej francuskie bistro z minionej epoki, w eleganckich oprawach oświetleniowych i lampach wykonanych specjalnie dla tego projektu.
Dziki orzech, luksusowe skórzane akcenty, elementy bazujące na miedzi. Ekscytujący kontrast tworzy zestawienie surowego betonu z luksusowymi materiałami naturalnymi. Zastosowane materiały podkreślają wrażenie ekskluzywności.
W niespełna jedenaście tygodni udało się stworzyć unikalne współczesne bistro, będące realizacją wizji restauratorów - miejsce oferujące światowe menu i wspaniałą gościnność w stylowym, ciepłym otoczeniu.

Projekt fascynuje i ekscytuje nie tylko gości restauracji, ale każdego miłośnika dobrego design'u. Dostrzec tu można wyraźny i rozpoznawalny styl Roberta Kolenik'a (Kolenik Eco Chic Design). To styl minimalistyczny, funkcjonalny, estetyczny, wzbogacony o oryginalne często ekstrawaganckie dodatki, ponadczasowy. Każda z realizacji projektanta jest wyjątkowa i przemawia do szerokiej międzynarodowej publiczności. Robert Kolenik wraz ze swoim zespołem niestrudzenie poszukuje unikatowych, eleganckich, inteligentnych, ale i zrównoważonych rozwiązań.
Zdjęcia udostępnione przez Kolenik Eco Chic Design dla DomyLuxusowe.pl