Życie w bezpośrednim otoczeniu dzikiej przyrody i ciągle zmieniającej się panoramy jest inspirujące a budzenie się w tym szklanym trzypoziomowym domu może być surrealistyczne. Dzięki zastosowaniu szlachetnej palety wyszukanych materiałów, aranżacja wnętrza staje się odprężająca i luksusowa. 

Australijski Killcare House liczący 885m2 zbudowany jest na łagodnie opadającej działce, położonej w oszałamiającym Bouddi National Park (Killcare), zaledwie półtorej godziny od Sydney.


Dom zaprojektowany przez Decus Interiors jest bogato zdobiony ciemną paletą kolorów opierającą się na widokach, wzbogacony charakterystyczną dekoracją, antykami i zabytkowymi elementami.

Celem było uzyskanie przestrzeni współgrającej z australijskim krajobrazem, stworzenie przyjemnego relaksu i luksusu dzięki zastosowaniu szlachetnych materiałów takich jak marmur, ciemne drewno, szkło, skóra. Wrażenia potęguje imponujący taras z widokiem na morze i infinity pool.
Sypialnia główna z ciemnymi ścianami nabiera świetlistości dzięki podłodze i pościeli w kolorze pudrowego różu.

Dom ma też pewien sekret - strefę salonu z piwniczką na wina, oferującą intymną nieco mroczną atmosferę, której wyrafinowania nadają kolory oraz aksamit.

Architecture: Square Design
Builder: Square Design
Fot: Anson Smart

decus.com.au