Peti Lau to jedna z ciekawszych na międzynarodowym rynku spectacular Interior Designer. Współpracowała z najlepszymi firmami takimi jak Cullman & Kravis, Jeff Lincoln, Huniford Design Studio czy iCrave. Projekty Peti Lau prezentowano na łamach Architectural Digest, Wall Street Journal, NYC & G, Apartment Therapy, gdzie profilowano ją jako Wschodzącą Gwiazdę.

Poprzez charakterystyczny autorski styl AristoFreak, Peti Lau wyraża swoje światowe inspiracje eklektycznymi kolorami, fakturami i wzorami, tworząc swoisty romans we wszystkich projektowanych przestrzeniach.
Styl AristonFreak zrodził się we wczesnej karierze, którą rozpoczynała w Tajlandii, na Mauritiusie i w Europie a powstał z zamiłowania do sztuki, podróży i stylu życia. Ciekawość eksploracji ostatecznie doprowadziła projektantkę do Nowego Yorku, gdzie jej oryginalny styl ewoluował od uroku "starego świata" po współczesne życie.
Peti Lau ma na swoim koncie również restaurację, koktajl bar, linię ubrań dla szefów kuchni na Bali, Hawajach i w Indiach. Zaangażowana jest również w promowanie przedsiębiorczych kobiet. 

Prezentujemy jeden z wyjątkowych projektów Peti Lau - dom muzyka Alexa Pall w Hollywood. Eklektyczny. Ekstrawagancki.


Hollywood Hills, Los Angeles
Fot. Brittany Ambridge 2018