Znana brytyjska marka Asprey od ponad 230 lat projektuje i tworzy na zamówienie ekskluzywne wyroby. Założona przez Williama Asprey'a jako drukarnia jedwabiu, wkrótce stała się luksusowym emporium. Obecnie jest projektantem, producentem i sprzedawcą wyrafinowanej biżuterii, wyrobów ze srebra, książek, artykułów skórzanych, dodatków do domu.
Asprey stworzył dla The Ritz-Carlton ekskluzywny, posrebrzany wózek na napoje inspirowany wzorami barów z lat 20 i 30 XX wieku, kiedy to koktajle cieszyły się złotą erą. Drink trolley łączy styl Art-Deco z nowoczesnym akcentem i z pewnością spełni swoją rolę zachwycając hotelowych gości.

Asprey jako dom dóbr luksusowych działa na rynku USA i w Japonii. Według zamożnej grupy konsumentów amerykańskich Asprey został zaliczony do pierwszej dwudziestki najlepszych międzynarodowych marek biżuteryjnych, która jest w stanie zapewnić prawdziwy luksus.


Jakie są podstawowe elementy idealnego wózka na napoje ?

Shaker do koktajli, łyżka do mieszania, miernik spirytusu, pojemnik na lód, eleganckie szklane naczynia oraz oczywiście najwyższej jakości alkohole. Do tego jakość szklanych naczyń ich waga i dotyk..
Na uwagę zasługują również detale i spersonalizowane elementy, precyzyjny ręczny grawer. Drink trolley został zbudowany przez mistrzów rzemieślników w warsztatach Asprey nad sklepem New Bond Street w Londynie.


Świętując złotą erę koktajli posrebrzany elegancki wózek wyruszył w trasę aby zachwycać gości hotelowych Ritz-Carlton na całym świecie. Podczas każdego przystanku towarzyszą mu pokazy przygotowywania specjalnych koktajli opartych na lokalnych produktach.

asprey.com
ritzcarlton.com