Znana brytyjska marka Asprey od ponad 230 lat projektuje i tworzy na zamówienie ekskluzywne wyroby. Założona przez Williama Asprey'a jako drukarnia jedwabiu, wkrótce stała się luksusowym imperium. Obecnie jest projektantem, producentem i sprzedawcą wyrafinowanej biżuterii, wyrobów ze srebra, książek, artykułów skórzanych, dodatków do domu.
Asprey stworzył dla The Ritz Carlton ekskluzywny, posrebrzany wózek na napoje inspirowany wzorami barów z lat 20 i 30 XX wieku, kiedy to koktajle cieszyły się złotą erą. Drink trolley łączy styl Art-Deco z nowoczesnym akcentem i z pewnością spełni swoją rolę zachwycając hotelowych gości. 

Asprey jako dom dóbr luksusowych działa na rynku USA i w Japonii. Według zamożnej grupy konsumentów amerykańskich Asprey został zaliczony do pierwszej dwudziestki najlepszych międzynarodowych marek biżuteryjnych, która jest w stanie zapewnić prawdziwy luksus.


Jakie są podstawowe elementy idealnego wózka na napoje? 

Shaker do koktajli, łyżka do mieszania, miernik spirytusu, pojemnik na lód, eleganckie szklane naczynia oraz oczywiście najwyższej jakości alkohole. Do tego jakość szklanych naczyń ich waga i dotyk. 
Na uwagę zasługują również detale i spersonalizowane elementy, precyzyjny ręczny grawer. Drink trolley został zbudowany przez mistrzów rzemieślników w warsztatach Asprey nad sklepem New Bond Street w Londynie.


Świętując złotą erę koktajli posrebrzany elegancki wózek wyruszył w trasę aby zachwycać gości hotelowych Ritz-Carlton na całym świecie. Podczas każdego przystanku towarzyszą mu pokazy przygotowywania specjalnych koktajli opartych na lokalnych produktach.

asprey.com
ritzcarlton.com