Jedyny taki dom pod Warszawą, nad Zalewem Zegrzyńskim. Lokalizacja przy linii brzegowej zapewnia prywatność, kontakt z przyrodą i widok na jezioro. 


Zegrze Południowe to miejsce z potencjałem, które staje się modne nie tylko z uwagi na aktywny zdrowy wypoczynek i sporty wodne ale i jako miejsce do mieszkania, nowoczesnego stylu życia.
Idealne miejsce dla osób które cenią sobie nowoczesną architekturę i spokojne podmiejskie życie.

Na terenie znajdują się aż trzy rezerwaty przyrody, porty i przystanie jachtowe, kluby żeglarskie, restauracje, plaża, ośrodki wypoczynkowe, ciekawe zabytki. Okoliczne powietrze uzyskało najwyższą klasę czystości.

"Projektując dom staraliśmy się uzyskać lekkość bryły, zależało nam żeby zachwycała ponadczasowym stylem oraz doskonałą nowoczesną konstrukcją".

Bryła o lekkiej białej elewacji pięknie współgra z otaczającą go zielenią, niebem i jeziorem.

Dom o powierzchni 280 m2 z basenem zewnętrznym znajduje się na działce 1500 m2. Obejmuje 5 sypialni, 3 łazienki, przestronny salon z kuchnią, strefę domowego spa - łaźnia lub sauna, pokój fitness. Wygodny garaż na dwa auta, 3 tarasy w tym jeden wzmocniony pod montaż jacuzzi.


Pracowaliśmy nie tylko nad architekturą bryły Willi Zegrze, równie ważne było stworzenie sensualnej przestrzeni wnętrza zaprojektowanej z myślą o potrzebach i emocjach przyszłych Właścicieli.

Projektanci wnętrz przygotowali projekt aranżacji wnętrza do wyboru w trzech stylach.

"Pracując nad projektem aranżacji wnętrza chcieliśmy zaproponować przestrzeń spokojną, funkcjonalną i zrównoważoną".

Mając na uwadze obecne trendy architekt zdecydował się na trzy style - szykowny Allure, minimalistyczny Italian Warm oraz modernistyczny bazujący na wykorzystaniu betonu Minimal.


Projekt i wizualizacje objęte są prawami autorskimi.

Więcej informacji na temat nieruchomości i sprzedaży www.WillaZegrze.pl