Willa budowana na podstawie dedykowanego indywidualnego projektu. Jedyny taki dom pod Warszawą, nad Zalewem Zegrzyńskim. Lokalizacja przy linii brzegowej zapewnia prywatność, kontakt z przyrodą i widok na jezioro. To "Mazury Warszawy", miejsce z potencjałem, które staje się modne nie tylko z uwagi na aktywny zdrowy wypoczynek i sporty wodne ale i jako miejsce do mieszkania, nowoczesnego stylu życia.

Idealne miejsce dla osób które cenią sobie nowoczesną architekturę i poszukują spokojnego podmiejskiego życia.
Na terenie znajdują się aż trzy rezerwaty przyrody, kluby żeglarskie, restauracje, plaża, ośrodki wypoczynkowe, ciekawe zabytki. Okoliczne powietrze uzyskało najwyższą klasę czystości.

"Projektując dom staraliśmy się uzyskać lekkość bryły, zależało nam żeby zachwycała ponadczasowym stylem oraz doskonałą nowoczesną konstrukcją".

Bryła o lekkiej białej elewacji pięknie współgra z otaczającą go zielenią, niebem i jeziorem.

Dom o powierzchni 316 m2 znajduje się na działce 1500 m2. Obejmuje 5 sypialni, 3 łazienki, przestronny salon z kuchnią, strefę domowego spa - łaźnia lub sauna, pokój fitness. Wygodny garaż na dwa auta, 3 tarasy w tym jeden wzmocniony pod montaż jacuzzi. Projekt przewiduje basen zewnętrzny oraz ogród w stylu japońskim.


Projektanci wnętrz przygotowali również projekt aranżacji wnętrza do wyboru w trzech stylach.

"Pracując nad projektem aranżacji wnętrza chcieliśmy zaproponować przestrzeń spokojną, funkcjonalną i zrównoważoną".

Mając na uwadze obecne trendy architekt zdecydował się na trzy style - szykowny Allure, minimalistyczny Italian Warm oraz modernistyczną bazującą na wykorzystaniu betonu Machinę.


Projekt i wizualizacje objęte są prawami autorskimi.


Dom jest w trakcie budowy z planowanym terminem oddania na koniec 2022r. 
Więcej informacji na temat nieruchomości i sprzedaży www.WillaZegrze.pl