Live happily, live stylishly!

Jonathan Adler projektant, dekorator wnętrz, stylista. To postać tak barwna jak jego ceramika. Jonathan Adler założył swoją markę po tym jak porzucił codzienną pracę dla tworzenia ceramiki. Rozpoczął od wyrazistych czarno-białych wazonów w pionowe pasy, które z czasem stały się też jego znakiem rozpoznawczym. Pierwszą kolekcję pokazał sprzedawcom luksusowej marki Barney a ci złożyli u niego pierwsze zamówienie, potem jego kariera nabrała zawrotnego tempa. Cztery lata później otworzył swój pierwszy sklep w Nowym Jorku w uwielbianej przez trendsetterów dzielnicy Soho. Sprzedawał ceramikę, dekoracyjne drobiazgi, poduszki i pościel, oświetlenie i meble. W dwie dekady otworzył 30 filii w tym dwie w Londynie. 


W 2002 roku weszła na rynek linia mebli sygnowana jego nazwiskiem. Jonathan Adler sam również projektuje wnętrza, pisze książki, jest osobowością telewizyjną. W 2005 roku wydał swoją pierwszą książkę poświęconą urządzaniu wnętrz - "My Description for Anti-Depressive Living", poradnik który zachęca do tworzenia przestrzeni, którą pokochamy i w której będziemy szczęśliwi. Książka okazała się ogromnym sukcesem.

Projekty Jonathana Adlera są śmiałe, kokieteryjne, barwne a przy tym eleganckie i szykowne. Jak sam podkreśla stara się tworzyć luksusowe przyjazne wnętrza, które są poważnie zaprojektowane, ale nie traktują siebie zbyt poważnie.

jonathanadler.com